TAEKWON-DO GTF

Бойове мистецтво та система самовдосконалення

Фізичний розвиток

Фізичний розвиток

Таеквон-до допомагає гармонійно розвивати такі якості як стійкість, сила, гнучкість, акуратність та швидкість, що дає спортсмену відмінну фізичну форму.

Самооборона

Самооборона

Людина, яка серйозно займається таеквон-до, здатна захистити себе й близьких в екстремальних ситуаціях та швидко реагувати на обставини.
Зміцнення духу

Зміцнення духу

Учень в ході занять виробляє в собі завзятість і терпіння, а також системність, командний дух й відповідальність. Все це не менш важливо фізичної сили.

ЩО ТАКЕ ТАЕКВОН-ДО

Таеквон-До — науково обгрунтоване та систематизоване бойове мистецтво. Це — дисципліна, що вказує зміцнює наш через навчання тіла й розуму. Таеквон-До — популярний у всьому світі вид спорту, який займаються десятки мільйонів людей.
Назва "Таеквон-До" складається з трьох частин: "Тае" — техніка ударів ногами, "Квон" — техніка рук та "До" — шлях воїна. Таеквон-До відрізняється досконалою технікою ударів ногами, блоками, пересуваннями, прийомами самооборони, а також системою фізичного та інтелектуального розвитку людини.
Джерело: Енциклопедія Таеквон-До, ген. Чой Хонг Хі

Джерело: Енциклопедія Таеквон-До, ген. Чой Хонг Хі

ГЛОБАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ ТАЕКВОН-ДО (GTF)

Історія

GTF була створена у 1990 році. Організація не залежить від політики та ідеологій, сповідує гуманізм та демократію.

Розвиток

За понад 30 років своєї роботи GTF, як міжнародна організація, отримала значний розвиток на усіх континентах планети.
jung_tae_park.jpg

Засновником Global Taekwon-Do Federation є Гранд Майстер Таеквон-До Пак Джун Те. Пак — майстер чорного поясу IX дану, а також один із майстрів-засновників цього бойового мистецтва.

linda_park.jpg
Після смерті Гранд Майстра (11 квітня 2002 року) федерацію очолила його дружина — пані Лінда Пак. Вона, як і Гранд Майстер, присвятила своє життя справі становлення та розвитку Таеквон-До.

Матсогі

Матсогі

Хьони

Хьони

Кіоп-пха

Кіоп-пха

Тук-Чі

Тук-Чі
Copyright © 1999 - 2022 GTF.

Design & Development By Global Taekwon-Do Federation of Ukraine

Search